Що таке безпека знань?

Вони можуть, місце, ліцензоване законом, примусити компанію хмарних обчислень для здачі інформації. Вони можуть вимагати від постачальників системи або постачальників послуг у будь -який час зберегти деякі засоби доступу до знань. Це коли замість того. Дані страйкують від настільних комп'ютерів, ноутбуків, планшетів та смартфонів у комп'ютерні системи та пристрої для зберігання в гігантських промислових зручностях.

Дані захищені в хмарі

Крім того, вашим постачальникам хмарних служб зберігання не можна запобігти вимушенню за допомогою ваших файлів, оскільки вони мають клавіші шифрування. Оскільки інформація про порушення та кібератака перетворюється на все більш вдосконалені та звичні, важливіше, ніж будь-коли, здійснити найкращі практики для https://avahost.ua/vps/linux-vps/arch-linux-vps/ захисту своїх хмарних знань. Глобальний рух до хмари розблокував величезні переваги, подібні до масштабованості, економічної ефективності та віддаленої доступності. Однак він також відкрив двері для безлічі потенційних загроз безпеці, майже 40% підприємств зазнають порушення інформації про їх хмарну обстановку. Оцінка вразливості та інструменти аналізу ризиків важливі для організацій для виявлення та пом'якшення потенційних ризиків. Ці інструменти допомагають встановити слабкі місця в методах та процесах та дають уявлення про зменшення ймовірності порушення безпеки.

Ми можемо допомогти вам досягти відповідності!

Цей інцидент підкреслює ризики кібербезпеки у хмарному сховищі та важливість розуміння порад щодо того, як захистити себе. Skyhigh Security виявила, що організації зберігають 61% своїх конфіденційних знань у хмарі, а 97% організацій відчувають проблеми безпеки зі своєю приватною хмарою, порівняно з 82% у 2019 році. У минулому правоохоронні та розвідувальні органи використовували накази суду та повістки для доступу до інформації від постачальників послуг, таких як мобільний телефон та Інтернет -фірми. Однак, коли постачальник не має ключа до зашифрованих даних, він не може дати цей ключ для урядового бізнесу. Як результат, компанії з виконання регламенту та розвідувальних компаній посилаються на методи, щоб зробити позитивні, що вони можуть постійно отримати доступ до потрібних даних. Шифрування - це хмарний пристрій безпеки, який підприємства та люди можуть використовувати для припинення несанкціонованого введення в хмарну спільноту.

Interested in trying out ATTEST?

Try out the ATTEST platform for free and take your business to the next level!