Wejdź do gry: NBA obstawianie entuzjastów sportu

Dla entuzjastów sportu, którzy kochają koszykówkę, NBA oferuje ekscytujące gry i intensywną konkurencję między najlepszymi graczami na świecie. Podczas oglądania gier i kibicowania swojej ulubionej drużyny może być ekscytujące, dlaczego nie podnieść go, angażując się w zakłady NBA? Obstawianie gier NBA dodaje do sportu dodatkową warstwę podniecenia i zaangażowania. W tym artykule zbadamy podstawy zakładów NBA, różne rodzaje zakładów i jak zacząć.

Przed zanurzeniem się w świecie zakładów NBA ważne jest, aby mieć podstawowe zrozumienie, jak działają szanse i linie zakładów.

Obstawianie szans i linie

Podczas zakładania na gry NBA szanse i linie odgrywają kluczową rolę w określaniu potencjalnej wypłaty. Szanse zakłady reprezentują prawdopodobieństwo pewnego wyniku, podczas gdy linie zakładów wskazują, że punkt rozprzestrzenia się między dwoma drużynami.

Linia pieniędzy

Zakłady pieniężne są najprostszą formą zakładów, w której po prostu wybierzesz zespół, który Twoim zdaniem wygra grę. Każda drużyna przypisuje się szanse reprezentujące potencjalną wypłatę na podstawie ich prawdopodobieństwa wygrania.

Przykład:

Boston Celtics: -150

Milwaukee Bucks: +130

W tym przykładzie Boston Celtics są preferowane do wygrania, wskazane przez negatywne szanse (-150). Zakład 150 USD na Celtics spowodowałby zysk w wysokości 100 USD, jeśli wygrają. Z drugiej strony zakład o 100 USD na słabsze Milwaukee Bucks (+130) przyniósłby zysk w wysokości 130 USD GGBet, jeśli wygrają.

Punkt rozprzestrzenił się

Zakłady rozprzestrzeniania punktów obejmują zakłady na margines zwycięstwa zamiast po prostu wybrać zwycięzcę. Ulubiony zespół otrzymuje upośledzenie, wskazane przez liczbę ujemną, podczas gdy zespół Underdog otrzymuje przewagę z liczbą dodatnią.

Przykład:

Boston Celtics: -4.5 (-110)

grze, takie

Milwaukee Bucks: +4.5 (-110)

W tym przykładzie Celtics są preferowani do wygrania przez 4.5 punktów. Jeśli postawiasz na Celtics, muszą wygrać o co najmniej 5 punktów, aby Twój zakład odniósł sukces. Alternatywnie, jeśli postawiasz na Bucks, mogą albo wygrać grę lub przegrać o mniej niż 4.5 punktów, aby Twój zakład wygrał.

Ponad/poniżej

Over/poniżej BET, znany również jako Total Bet, polega na przewidywaniu, czy całkowity wynik obu drużyn zostanie przekroczony, czy pod ustaloną liczbą. Spodoboć ustawia sumę i możesz postawić po obu stronach.

Przykład:

Boston Celtics vs. Milwaukee Bucks: ponad 215.5 (-110)

Betting the Over oznacza, że ​​uważasz, że całkowity łączny wynik gry będzie większy niż 215.5 punktów. Gdy szanse wynoszą -110, musisz postawić 110 USD, aby wygrać 100 USD, jeśli Twoja prognoza jest prawidłowa.

Teraz, gdy omówiliśmy podstawy szans i linii NBA, zanurzmy się w różne rodzaje zakładów, które możesz umieścić.

Rodzaje zakładów NBA

 • Moneyline: Obstawianie drużyny, którą Twoim zdaniem wygra grę.
 • Punktowy rozkład: zakłady na marginesie zwycięstwa.
 • Over/Under: Przewidywanie, czy całkowity wynik będzie powyżej ustalonej liczby.
 • Parlay: łączenie wielu zakładów w jeden, z wyższymi potencjalnymi wypłatami.
 • Rekwizyty: obstawianie konkretnych wyników w grze, takie jak liczba punktów, które gracz będzie zdobył.
 • Futures: Obstawianie długoterminowych wyników, takich jak drużyna wygrała mistrzostwo NBA.
Wdrożenie strategii zarządzania bankrollem

Teraz, gdy znasz różne rodzaje zakładów NBA, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Pierwsze kroki z zakładami NBA

 • Zrób swoje badania: Przed umieszczeniem jakichkolwiek zakładów poświęć czas na badania, graczy, raporty o kontuzjach i inne czynniki, które mogą wpłynąć na wynik gry.
 • Ustaw budżet: Niezbędne jest ustalenie budżetu na działania w zakładach NBA i trzymaj się go. Zakładaj tylko za pieniądze, na które możesz sobie pozwolić na przegraną.
 • Kup najlepsze szanse: Różne bodźce mogą oferować nieco inne szanse na tę samą grę. Zakupy dla najlepszych szans mogą zmaksymalizować twoje potencjalne wygrane.
 • Użyj zarządzania bankrollem: Wdrożenie strategii zarządzania bankrollem może pomóc w zapobieganiu nadmiernym stratom. Określ procent swojego budżetu, który jesteś gotów postawić na każdą grę i uniknąć ścigania strat.
 • Rozważ wiele bukmacherów: Posiadanie konta z wieloma bukmacherami pozwala porównać szanse i skorzystać z różnych promocji i bonusów.

Obstawianie gier NBA dodaje dodatkowego poziomu emocji i zaangażowania dla entuzjastów sportu. Niezależnie od tego, czy wolisz proste zakłady pieniężne, czy chcesz odkryć bardziej złożone opcje, takie jak parlays lub rekwizyty, świat zakładów NBA ma dla każdego coś do zaoferowania. Pamiętaj, aby obstawiać odpowiedzialnie, a co najważniejsze, ciesz się grą!

Interested in trying out ATTEST?

Try out the ATTEST platform for free and take your business to the next level!